Pomůžeme vám s vyřízením dotací.

Volejte +420 608 127 126

Pomůžeme vám s vyřízením kotlíkové dotace.

Volejte +420 608 127 126

EZV logo

Klimatizace

Domací klimatizace

Klimatizace (označované zkratkou AC z anglického air conditioning) je zařízení pro úpravu vzduchu uvnitř budov a dopravních prostředků. Jeho hlavní funkcí je snížení teploty a vlhokosti vzduchu, na rozdíl od ventilace (vzduchotechniky), jejíž hlavní funkcí je výměna vzduchu za čerstvý nasávaný z exteriéru.

Klimatizační zařízení bývá i vzhledem k finanční dostupnosti stále více častým jevem v domácnostech. Zařízení, která Vám instalujeme jsou vybavena nejmodernějšími technologiemi, které umožňují přesnou regulaci prostorové teploty i prostřednictvím mobilní aplikace a splňují nejdůležitější provozní parametry. Vysoký koeficient využití energie COP, úsporný a efektivní provoz a nízká spotřeba klimatizace jsou u všech námi montovaných zařízení samozřejmostí. Domácí klimatizace zároveň splňují ty nejpřísnější estetická měřítka, nabízí dokonalý design, který umožňuje umístit zařízení do interiéru tak, aby s ním dokonale splynulo.

Naše společnost spolupracuje se společnosti Daikin, která je předním českým výrobcem a distributorem klimatizací. Společnost Daikin má několik výrobních hal po České republice, tudíž dodávaná klimatizace včetně veškerých komponentů je vyrobena přímo na území ČR. 

klimatizace

Nabízíme produkty těchto výrobců

Stiebel Eltron
Nibe
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace