Pomůžeme vám s vyřízením dotací.

Volejte +420 608 127 126

Pomůžeme vám s vyřízením kotlíkové dotace.

Volejte +420 608 127 126

EZV logo

Klimatizace

Průmyslové klimatizace

Klimatizace, které se umisťují do průmyslových hal nebo chladírenských a mrazírenských objektů jsou přizpůsobené celoročnímu používání, a to v režimech chlazení i topení. Nejčastěji se instalují jednotky určené pro venkovní použití, které nabízejí dokonalé řešení pro prodejny potravin, restaurace, nebo gastronomická zařízení.

Klimatizace, bytová chlazení, mají hlavní výhody jako nízká provozní hlučnost, snadná instalace, energetická účinnost, spolehlivá konstrukce. Díky účinným kompresorům a regulaci otáček ventilátoru kondenzátoru mají nízkou spotřebu energie.

Do průmyslových objektů, zejména chladírenských a mrazírenských, nabízíme úplnou řadu kondenzačních jednotek (pro nízkoteplotní a středně teplotní aplikace). Jednotky určené pro venkovní použití představují dokonalé řešení pro chladírny a mrazírny, malé prodejny potravin, restaurace, gastronomická zařízení, prodejny čerpacích stanic a pod.

Mezi hlavní výhody patří nízká provozní hlučnost, snadná instalace kompletního balíku, energetická účinnost a výkon, odolná a spolehlivá konstrukce, silný antikorozní kryt umožňující dlouhou životnost, nízká spotřeba energie díky účinným kompresorům a regulaci otáček ventilátoru kondenzátoru a především kompletní balík s jednotkou za konkurenceschopnou cenu.

Nabízíme produkty těchto výrobců

Stiebel Eltron
Nibe
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace