Pomůžeme vám s vyřízením dotací.

Volejte +420 608 127 126

Pomůžeme vám s vyřízením kotlíkové dotace.

Volejte +420 608 127 126

EZV logo

O nás

Vítáme Vás na stránkách společnosti EZV Čepička s.r.o. Pokud hledáte způsob, jak ušetřit za energie a zároveň šetřit životní prostředí, potom jsme pro Vás tou správnou volbou. Investice do ekologických zdrojů vytápění má velmi krátkou dobu návratnosti. S alternativním zdrojem energie ročně ušetříte až 80 % nákladů na vytápění.

Naše společnost sídlí v Ústeckém kraji, ve městě Litoměřice. Jsme ryze česká firma působící v oboru topenářství již přes 20 let. Spolupracujeme s předními celosvětovými výrobci značek v oboru alternativní energie. Naši pracovníci Vám bezplatně vysvětlí základní pojmy v tomto oboru, pomohou Vám vybrat správný typ tepelného čerpadla pro Váš dům a zajistí rychlou a bezproblémovou instalaci a následný servis. Zároveň Vám vyřídíme dotace v rámci programu Nová zelená úsporám a tzv. Kotlíkové dotace a Vy si tak můžete vychutnávat teplo a komfort alternativního ekologického vytápění. 

Naše společnost již několik let přispívá na tzv. Sociální automobil prostřednictvím společnosti KOMPAKT spol. s r.o.. Sociální automobil je projekt, který je postaven na zcela jednoduché, ale podstatou velice závažné myšlence.

Za spoluúčasti firem a společností se společnost KOMPAKT spol. s r.o. snaží o vytvoření, zdokonalení a obnovení vozového parku v ústavech a zařízeních, která svou činnost zaměřila na výchovu, vzdělání, rehabilitaci a integraci zdravotně, mentálně či jinak hendikepovaných lidí. 

auto2       auto5      auto6    auti    auta1

Nabízíme produkty těchto výrobců

Stiebel Eltron
Nibe
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace