Pomůžeme vám s vyřízením dotací.

Volejte +420 608 127 126

Pomůžeme vám s vyřízením kotlíkové dotace.

Volejte +420 608 127 126

EZV logo

Prodej a montáž fotovoltaických elekráren

12.02.2020

Důvodů, proč instalovat fotovoltaickou elektrárnu může být mnoho. Ať je to již právě snížení nákladů na provoz rodinného domu či závodu, přes nezávislost na dodavatelích, jisté samostatnosti v případě výpadku proudu, až po například dosažení co nejlepšího energetického štítku budovy. 

Vzhledem k tomu, že od letošního roku bude nutné veškeré novostavby stavět s téměř nulovou spotřebou energie, je jedním z velmi vhodných způsobů, jak toho docílit, právě výstavba střešní fotovoltaiky.

Fotovoltaická elekrárna je dále velmi vhodná právě v kombinaci s tepelným čerpadlem či klimatizací, jejichž montáží se zaobíráme již dlouhou řadou let.

FVE CEZ

 

Nabízíme Vám bezplatnou konzultaci, na základě které obhlídneme Váš objekt, vysvětlíme veškerá pro a proti instalace FVE a na základě Vašich požadavků a elektrických spotřeb objektu navrhneme vhodnou fotovoltaickou elekrárnu v kombinaci s vhodným dotačním programem.

Součástí nabídky je samozřejmě také vyřízení veškeré administrativy pro získání dotace z programu Nová zelená úsporám, kdy je možné čerpat dotaci až do výše 170.000,- Kč na fotovoltaickou elektrárnu.

Pro bezplatnou konzultaci nás kontaktujte telefonním čísle 608 127 126.

Nabízíme produkty těchto výrobců

Stiebel Eltron
Nibe
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace