Pomůžeme vám s vyřízením dotací.

Volejte +420 608 127 126

Pomůžeme vám s vyřízením kotlíkové dotace.

Volejte +420 608 127 126

EZV logo

Tepelná čerpadla

Montáž tepelných čerpadel

Před každou montážní tepelného čerpadla předchází osobní schůzku na stavbě, kdy technik vybere vhodné řešení vytápění, a to s ohledem na umístění stavby, její rozměry, tepelné ztráty a jiné faktory. Naše společnost Vám následně nabídne možnosti tepelných čerpadel, které jsou přímo vhodné na Vaši stavbu, a to společně s výpočtem, kolik využitím alternativního zdroje energie ušetříte přímo Vy.

Naše společnost zajistí kompletní montáž tepelného čerpadla. Montáž je zajištěna zkušenými zaměstnanci naší společnosti, kteří mají veškeré příslušné certifikace pro práci s tepelnými čerpadly. Instalační materiál je vždy fakturován podle skutečné a odběratelem odsouhlasné spotřeby. Samozřejmostí každé instalace tepelného čerpadla je jeho uvedení do provozu a zaškolení obsluhy.

Montáž tepelného čerpadla lze provést téměř u všech možných typů objektů a záleží pouze na vhodnosti otopné soustavy. Tepelná čerpadla jsou vhodné jak pro nové - pasivní, nízkoenergetické domy, tak i pro straší běžné rodinné doby, administrativní objekty či bytové domy. Tepelná čerpadla lze kromě běžného každodenního vytápění a ohřevu teplé vody také využít pro chlazení nebo ohřev bazénové vody.

Nabízíme produkty těchto výrobců

Stiebel Eltron
Nibe
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace