Pomůžeme vám s vyřízením dotací.

Volejte +420 608 127 126

Pomůžeme vám s vyřízením kotlíkové dotace.

Volejte +420 608 127 126

EZV logo

Solární systémy

Solární systémy využívají sluneční energii pro podporu vytápění a ohřev teplé vody a nabízí uživateli velmi velkou úsporů nákladů, a to cca 50 - 65 % ročních nákladů na přípravu teplé vody. Na pořízení solárních systémů je možné získat finanční dotaci, kterou za Vás naše společnost na základě plné moci kompletně vyřídí.

Ohřev vody elektrickým bojlerem případně jiným zdrojem v rámci vytápění domu je nákladný na spotřebovanou energii. Cena elektřiny je vysoká a z dlouhodobého hlediska narůstá. Naproti tomu solární systémy k ohřovu vody využívají teplo ze slunce. Solární systémy nedokázní zcela nahradit spotřebu energie, protože zejména na území České republiky není vzhledem ke klimatickým podmínkám slunce k dispozici nestále - i tak však dokáží ušetřit až 65 % z celkové roční energie pro přípravu teplé vody.

 

Solární systém lze využít na:

Přípravu teplé vody (primární využití)

Přitápění nízkoteplotních systémů (během jara a podzimu)

Ohřev bazénu

 

Další výhodou solárních systému je jejich šetrnost vůči životnímu prostředí. Využití energie ze slunce přispívají solární systémy ke snížení emisí skleníkových plynů a spotřeby nerostných surovin. Na rozdíl od fotovoltaických systémů je i jejich likvidaci mnohem snažší, méně finančně nároční a šetrná vůči přírodě. Hlavními materiály použitými pro solární systém jsou měď, hliník a nerez, což zaručuje dlouhou živnost a po jejím vypršení i jednoduchou ekolikvidaci.

Nabízíme produkty těchto výrobců

Stiebel Eltron
Nibe
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace