Pomůžeme vám s vyřízením dotací.

Volejte +420 608 127 126

Pomůžeme vám s vyřízením kotlíkové dotace.

Volejte +420 608 127 126

EZV logo

Daikin Emura

07.08.2018

NAVRŽENO V EVROPĚ PRO EVROPU

Klimatizace Daikin Emura je výsledkem dlouhodobého výzkumu zaměřeného na tvorbu špičkových klimatizačních řešení pro evropské budovy. První klimatizace Daikin Emura byla představena v roce 2010 a změnila de nici systému nástěnných klimatizačních jednotek split. Nová generace nabízí ještě více funkcí, je šitá na míru do evropských interiérů, má vysoké technické standardy a tím je více přínosná pro uživatele. 

emura

NOVÝ MODEL DAIKIN EMURA – IKONA SOUČASNÉ REGULACE KLIMATU

Klimatizační jednotky Daikin Emura znovu dokazují, že inteligentní design může vypadat skvěle a poskytovat vynikající energetickou účinnost v oblasti kontroly klimatu. Prostředí uvnitř budovy nabízí maximální komfort a architekti, inženýři a majitelé domů tak získávají dokonalé řešení.

Tato tepelná čerpadla vzduch-vzduch získávají 80 % využitelé energie z okolního vzduchu, který je obnovitelným zdrojem energie. Vysoké energetické účinnosti je dosahováno použitím moderních energeticky úsporných technologií jako je nový swing kompresor vyráběný v továrně Daikin v Brně.

VLASTNOSTI

  • K dispozici ve dvou barvách: stylová antracitově stříbrná nebo čistá matná bílá

  • Účinnost až

  • Velmi tichý provoz, hladina hluku neslyšitelných 19 dB(A)

  • Zajišťuje maximální komfort pro všechny situace

  • Široký provozní rozsah: -10 až 46 °C pro chlazení a -15 až 20 °C pro vytápění

    Lze ovládat dálkově a přes wifi

 

DAIKIN EMURA JE VYSOCE INTELIGENTNÍ SYSTÉM S INOVATIVNÍMI PRVKY

Prostorové inteligentní čidlo

Prostorové inteligentní čidlo reguluje komfort dvěma způsoby. Pokud je místnost 20 minut prázdná, změní bod nastavení pro úsporu energie. Jakmile někdo vejde do místnosti, nastavení se okamžitě vrátí na původní hodnoty. Inteligentní čidlo také směruje proud vzduchu mimo osoby v místnosti, aby neměly pocit průvanu.

3D průtok vzduchu

Rovnoměrná teplota v celé místnosti je zajištěna 3D systémem průtoku vzduchu Daikin Emura, jehož svislé a vodorovné automaticky ovládané lamely rozptylují vzduch rovnoměrně do všech koutů i ve velkých prostorách.

Komfortní režim

Provoz bez průvanu zvyšuje míru komfortu. Během chlazení je klapka nastavena vodorovně, aby se zamezilo proudění studeného vzduchu přímo na tělo. Během vytápění se klapka naopak otočí svisle dolů, aby mohl teplý vzduch proudit do spodní části místnosti.Ý PROVOZ, POUHÝCH 1

Čistý vzduch

Důmyslný fotokatalytický ltr s apatitem titanu odstraňuje ze vzduchu i ty nejmenší prachové částice, absorbuje organické kontaminanty, jako jsou bakterie a viry, a současně i rozkládá pachy.

Noční režim

Rychlé změny teploty v místnosti mohou rušit váš spánek. Aby k tomu nedocházelo, jednotka Daikin Emura předchází vysokým či nízkým v noci. Pokud je zapnutý časovač, nastaví jednotka automaticky teplotu pro chlazení o 0,5 °C vyšší a pro vytápění o 2 °C nižší.  

 

JEDNODUCHÉ OVLÁDÁNÍ ODKUDKOLIV

Snadno ovladatelná jednotka dálkového ovládání vám dává absolutní kontrolu nad teplotou v místnosti doslova odkudkoliv. Posaďte se, prohlédněte si velký displej a pomocí přehledných tlačítek uveďte jednotku Daikin Emura do chodu.

daikini mobil

INTELIGENTNÍ OVLÁDÁNÍ PŘES SÍŤ WLAN / CHYTRÁ ÚSPORA ENERGIE

Doplňková jednotka WLAN typu „plug and play“ (viz poznámka na straně 10) umožňuje nastavit a dokonce naplánovat teplotu odkudkoliv pomocí zařízení na platformě Apple či Android. Jednotku lze tak ovládat i na cestách, což umožňuje optimální regulaci pro další úspory energie.


V případě zájmu o nezávaznou kalkulaci klimatizační jednotky pro Váš byt či dům nás neváhejte kontaktovat. 

Více informací o jednotlivých produktech naleznete na stránkách našeho partnera - www.daikin.cz

Nabízíme produkty těchto výrobců

Stiebel Eltron
Nibe
Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace